Download   |   FAQ   |   FTP
E-mailRSSFacebook

Grafika, art, fotografie

V našem portfoliu naleznete také ruční kresby, ilustrace, techniky malby a fotografie, které lze kombinovat s počítačovým zpracováním vektorové nebo bitmapové grafiky. Díky tomu budou vaše projekty vždy originální.

3D motion, music, sound


Ve spolupráci s Guerilla Productions, což je tým mladých, dynamických a kreativních lidí působících na poli digiálních medií, mezi něž patří zvuk a hudba, video, fotografie a grafický design.

Cokoliv děláme má jeden účel: živě a působivě prezentovat myšlenku nebo informaci dodanou klientem. Dynamický video klip, fotografická slideshow, audio-vizuální prezentace na webové stránce nebo multimediální podkreslení pro módní přehlídky a prezentace jsou jen některé příklady toho, jak může být klientova informace prezentována nejenom efektivně, ale také zajímavým způsobem, který upoutá a zůstane v povědomí. Guerilla znamená nekonvenční přístup k řešení situace za využití všech dostupných prostředků. Dynamika, kreativita a výrazný projev jsou hlavními znaky naší práce.

Typické produkty


zvuková úprava „sweetening“ pro filmové a televizní pořady I Sound Design I hudební kompozice I realizace rádiovych a televizních reklam, kratkých filmů a videa I audio-vizuální portfolia a firemní prezentace I vizuální a zvukové podklady pro galerie, módní přehlídky a výstavní plochy I online media I flash pro webové stránky I umělecká portfolia I kompletní „stage design“ pro veletržní a prezentační akce