Grafika a design

Od začátku existence naší společnosti je nedílnou součástí grafické studio s komplexními službami v oblasti polygrafie a reklamy.

Naše projekty podkresluje výtvarný cit pro zřetelný a čistý grafický design.

Návaznost s tiskárnou zaručuje na rozdíl od většiny grafických studií či reklamních agentur kvalitní a požadovaný výsledek, kterému můžete nahlížet přímo v místě zrodu až po jeho dokončení. Vyvarujete se tak zbytečných a drahých omylů.

Disponujeme vlastním moderním hardwarovým a softwarovým prepress vybavením, včetně kalibračních sond pro zajištění optimální barevnosti.

DTP studio rovněž přebírá zakázky dodané na datových médiích (CD, DVD, JAZ, ZIP, USB …) i přenosem dat elektronickou poštou prostřednictvím internetu a protokolu FTP.

Všechny zakázky se archivují a je kdykoliv možné provést opravy nebo úpravy. Na každou zakázku je prováděna individuální cenová kalkulace, kterou lze po konzultaci, zejména pak u větších nebo se opakujících zakázek, upravit ve prospěch zákazníka.

Typické produkty

Kompletní grafická příprava, která předchází všem reklamním a tiskovým technologiím, včetně ofsetového, malonákladového a velkoplošného tisku.
CtP I osvit filmů I vektorová a bitmapová grafika I logotypy I skenování včetně negativu a diapozitivu I úprava a retušování fotografií I corporate identity I grafické manuály I firemní písmo I reklamní fotografie I prezentace a reklama I mediální reklama a inzerce I EAN kódy I zálohy CD, DVD, ZIP, JAZ

Zpět do služeb