O nás

Naše společnost tehdy ještě pod názvem APIS agency vznikla v roce 1992 jako sdružení podnikatelů se zaměřením na reklamu a tisk. Postupem času jsme se ve stále větší míře orientovali na polygrafickou výrobu, avšak i nadále naleznete v našem portfoliu služeb reklamní a propagační činnost.

Od roku 1999, již pod názvem Apis Press, s.r.o. (Advanced Press Information Service), působíme především jako tiskárna a grafické multimediální studio, specializující se zejména na ofsetový, malonákladový a velkoplošný tisk.

Ve vlastních prostorách a na vlastním zařízení pro přípravu tisku, tiskařskými stroji a zařízením pro výrobu a dokončovací práce vyrábíme širokou škálu tiskových produktů. Na míru a podle vašeho přání to může být mimo jiné: autoplachta, backlit, banner, bigboard, billboard, brožura, bulletin, certifikát, desky s chlopněmi, dopisní papír, etiketa, frontlit, kalendář kapesní, stolní, nástěnný, Kappa deska, katalog, kniha, krabička, kupón, leták, mesh, novoročenka, plakát, pohlednice, pozvánka, program, promo stolek, prospekt, PVC deska, rollup, samolepka papírová, PVC, PES, PET, samopropisovací tiskopis, sborník, síťovina, svatební a promoční oznámení, světelná reklama a panel, taška papírová, LDPE, HDPE, visačka, vizitka, vlajkovina, vstupenka, vyřezávaná plastická 3D písmena, zpravodaj a další…

Jsme moderní ofsetová a digitální tiskárna se specializací na ofsetový, digitální malonákladový (laserový) a velkoplošný (velkoformátový) tisk. Provádíme také zušlechťování tiskovin a dokončovací operace, jakými jsou lakování a laminování tiskovin, a knihařské zpracování přesně podle požadavků zákazníka. Strojové vybavení umožňuje číslování, rylování, perforování, ražbu, výsek či vazbu tiskovin.

Samozřejmostí je vlastní grafické studio pro přípravu tisku. Návaznost s DTP studiem zaručuje na rozdíl od většiny grafických studií kvalitní a požadovaný výsledek, kterému můžete nahlížet přímo v místě zrodu až po jeho dokončení. Vyvarujete se tak mnohdy zbytečných a drahých omylů.

Vlastníme prepress vybavení, tiskařské stroje a zařízení pro výrobu a dokončovací práce.

Zaměřujeme se taktéž na novou kvalitu publikování informací na internetu. Tvoříme moderní webové aplikace šité přímo na míru. Naše projekty umocňuje přehledný grafický webdesign, jež snoubíme se zřetelným programovacím jazykem, optimalizovaným pro nejužívanější internetové prohlížeče a responzivitou pro různá zobrazovací zařízení. Výsledkem je originální webová prezentace vás, vašich služeb, výrobků či vaší firmy, která rychle expanduje do nekonečného světa informací. Navštivte naše produkty redakční systém (CMS) ApiSys a eshop ApiShop.

DTP studio přebírá zakázky dodané na datových médiích (USB, CD, DVD…) i přenosem dat elektronickou poštou prostřednictvím internetu a protokolu FTP, a nebo na požádání zpracuje vlastní grafické návrhy. Všechny zakázky se archivují a je kdykoliv možné provést opravy či úpravy, dotisk nebo v případě webových aplikací aktualizace a optimalizace, případně redesign.

Na každou zakázku je prováděna individuální cenová kalkulace, kterou lze po konzultaci, zejména pak u větších nebo se opakujících zakázek, upravit ve prospěch zákazníka. Dopravu až k vám zajistíme po domluvě a podle rozsahu zakázky.