Malonákladový tisk

Přináší možnost snadné individualizace a personifikace publikací.

Malonákladový tisk se používá pro barevný i černobílý tisk nebo pro krátké série, kde se tiskne relativně malý počet kopií.

Technologie přenosu barev na papír se od ofsetu přirozeně liší. Digitální tiskové stroje se z prostého finančního hlediska vyplácejí při nákladech od desítek do stovek kusů.

Pro kusovou výrobu jej používáme, zejména pro svůj kvalitní tisk srovnatelný s ofsetovým tiskem (např. kusové pozvánky, letáky, plakáty, vizitky, vzorky, vstupenky, náhledy). Styčná hranice s ofsetovým tiskem je v nákladu tisíce kusů.

V úvahu je třeba brát:

  • výhodou je velmi rychlé získání prvních výtisků
  • možnost elektronické komunikace prostřednictvím internetu
  • dostatečnou kvalitu tisku, oproti ofsetovému tisku má mírně omezené spektrum materiálů
  • tisk bez vstupních poplatků, pomalejší pokles ceny za kus než u ofsetového tisku

Potiskujeme široký sortiment druhů a barev vysoce kvalitních grafických, kancelářských, recyklovaných papírů, včetně pauzáků a papírových a polyesterových archových či předsekaných samolepek (transparentní, bílé, zlaté, stříbrné a holografické). Vybírat můžete z bohatého vzorníku barev, struktur a rozměrů.

Typické produkty malonákladového digitálního tisku

Podobně jako u ofsetové technologie: letáky I navštívenky I novoročenky I obaly I obálky I prospekty I plakáty I exkluzivní bannerové plakáty s délkou až 1200 mm I pozvánky I pohlednice I katalogy I krabičky I kalendáře I etikety I desky s chlopněmi I samolepky I samopropisovací tiskopisy I dopisní papíry I diplomy I certifikáty I svatební a promoční oznámení I brožury I knihy I programy I zpravodaje I vstupenky …

Zpět do služeb